Tünel Kazı ve Kaplama İşleri

Metro İnşaatları , Enerji Tünelleri  , Şaftlar Sulama Tünelleri , Derivasyon Tünelleri ,  Karayolu Tünelleri , Demiryolu Tünelleri ,  Püskürtme Beton Uygulamaları Sulama Kanalları , Enjeksiyon İşleri , Drenaj İşleri , Kazı-Dolgu İşleri Şirketimizin Alanında Uzman Personeli ve Gerekli Tüm Araç Parkı ile makinalı veya sade işçilik yada anahtar teslim seçenekleri ile yapılmaktadır.

Neden Taşeron ? Neden Biz ? Bu sistem inşaat firmaları tarafında üretim aşamasında en çok tercih edilen sistemdir. Bunun en büyük nedeni ise, taşeron işçilere iş başına ödeme yapılıyor olmasıdır.
Bu sayede inşaat işi yapan firmamız;
   İş yapamadığı zamanlarda sürekli işçi çalıştırarak gereksiz maaş ödemelerinin önüne geçer.
   Aynı şekilde inşaat sırasında çoğu zaman farklı niteliklerde işçilerle çalışılması gerektiği için kısa süreli çalışacak bir işçi ile maaş sözleşmesi yapmak gereksiz olacaktır.
   Taşeronlarla çalışma sistemi inşaat sahibine (finansman) işçi seçme ve çalıştırma konusunda esneklik kazandırmaktadır. Bu sayede gider dengesi daha rahat sağlanabilmektedir.
   Ayrıca taşeronlar iş başına ödeme aldıkları için, maaş ile çalışan bir işçiye göre çok daha kaliteli ve verimli çalışmaktadırlar.En Önemlisi ise İşveren Taşerona Yapacağı ödemeyi bilecek ve ileride herhangi bir süpriz ile karşılaşma olasılığını en aza indirecektir.