Baran Bayuk                  İnşaat Mühendislik Müteahhitlik Taahhüt

 Ağırlıklı olarak Hes projelerinin tüm mühendislik, inşaat ve enjeksyon işleri ile iletim tünelleri işlerinin taşeronluğunu yapmaktadır.

TEKLİF VE ANALİZ HAZIRLIĞI İÇİN LÜTFEN TEMASA GEÇİNİZ.

 

Kalen Hes. 32.8 Mw

 • Kalyon İnşaat -Kalen  Enerji

  Kalyon inşaat'a bağlı Kalen Elektrik Üret. A.Ş. adına 2006 yılında yapılmış iki regülatör 3500m tünel yükleme havuzu ve 380m %70 e. cebri boru ve santral binasından oluşmakta ve Giresun ili Yağlıdere ilçesinde yer almaktadır.

 •  

 

Tünel Kazısı ve Kaplaması - Hes Projeleri Yapımı -

 •    Yükleme Havuzu - İletim Kanalları - Regülatör Yapıları - Cebri Boru Ht.

İncirli Hes. 26,0 mw

 • Adali Holding - Serka İnşaat - Laskar Enerji.

  Adalı Holding bünyesinde Laskar Elektrik Üretim Ltd. Şti. Adına Yapılan Bir Regülatörü Bir Santral Binası ve 8.500 m. Tünelden oluşan Proje Rize ili Kalkandere ilçesinde Yer Almaktadır.

 • Cuniş.Hes. 8,0 mw

  Rize Elektrik Üretim A.Ş.

  Rinerji Elektrik Adına Trabzon ili Of İlçesine Bağlı Hayrat Mezrası mevkiinde Yapılan Hes. Projesi kapsamında bir Regülatör 800m iletim kanalı,1.650 m ileitm tüneli,Yükleme Havuzu 230m %75e. Cebri Boru ve Santral Binası yer Almaktadır. Sanat Yapılarının Tamamını Baran Bayuk İnş.Müh.Müt.Taah. Yapmıştır.

 • Hatap Barajı

  Kiska Komandit -Kiska Teknik Yapı

   Çorum'da, Hatap Çayı üzerinde, sulama amacıyla inşa edilmiş bir barajdır.Toprak gövde dolgu tipi olan barajın gövde hacmi 1.250.000 m3, akarsu yatağından yüksekliği 63,00 m., normal su kotunda göl hacmi 12,00 hm3, normal su kotunda göl alanı 1,02 km2'dir. Baraj 2.364 hektarlık bir alana sulama hizmeti verirken ayrıca 5 hm3'lük de içme suyu sağlamaktadır.
 
 
BY BARAN BAYUK